اقساط مارکت اولین و بزرگ ترین وب سایت فروش اقساطی کالا و خدمات در جنوب کشور دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، اینک در آستانه‌ی اولین سال فعالیت، با گستره‌ای از کالاها و خدمات متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «تسهیلات خرید اعتباری»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصلالت کالا» سه اصل اولیه است که اقساط مارکت از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود بیافزاید.

اقساط مارکت با به کار گیری شیوه های نوین تبلیغات آنلاین و استفاده از تسهیلات خرید اعتباری، روشی را ایجاد کرده که از یک طرف برای صاحبان کالا و خدمات سودآور باشد و از طرفی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفه اقتصادی بالایی داشته باشد.

اقساط مارکت همواره با همکاری نیروهای کارآمد و حرفه ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ، فروش و تبلیغات سعی در معرفی بهترین مراکز فروش اقساطی کالا « شامل لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم خودرو، پوشاک و... » و همچنین ارائه اقساطی خدمات « شامل خدمات پزشکی، مراسم و مجالس، بیمه، تورهای گردشگری و... » به کاربران خود دارد و تلاش می کند که بهترین و شادترین روزها را برای کاربران اقساط مارکت بسازد.

 

                                                                                              اقساط مارکت